Co nesmí chybět na pravé pool party?

30356807

My milujeme házení bazén večírky. Z staromódní bazénu zábavy na dobrého jídla a pití, oni mohou být absolutní výbuch pro všechny zúčastněné. S čtvrtého července rychle blíží, jsme nesmírně závidí vás všechny partygoers. Ve snaze dát naše žárlivost stranou, jsme sestavili několik čtvrtého července tipů Pool Party inspirovaných LinerWorld je Pinterest Page pomoci dostat své tvůrčí tekoucí šťávy, jak se připravujete na dovolenou slavnosti. Vestavěné skříně na míru vyřeší problém v každém atypickém interiéru.

Doplňky ke kulečníku
Chcete-li zajistit, že vaše mladé dýchánek budou bavit, budete muset poskytnout jim nějakou zábavu. Proč ne dojezdu vlastenecké nafukovací míč, nebo dokonce vyzdobit své vlastní vodní nudle! Pro ty hosty, kteří jsou právě, kteří chtějí relaxovat, nabízí výběr bazénu plováky a lehátky, které bude jistě ocení.

Dekorace
Držte se červené, bílé a modré barevné schéma a můžete do značné míry zdobit s ničím. Nech si to jednoduché, protože zobrazování Americká vlajka cenu, nebo získat kreativní s jedlou ozdobu a vaše oblíbené barevné bonbóny! S těmito zdobení tipy, budou vaši hosté budou ohromeni vzhled a dojem z vašeho transformovaného bazénu prostředí.

Jídlo
I když můžete mít už plány na grilování venku, které nabízejí předkrmy a občerstvení pro své hosty bude skvělý způsob, jak udržet všechny spokojen. Podívejte se na tento taco salát flag recept na tipů, jak udělat velký-ochutnávka předkrm, který je určitě potěší! Vzhledem k tomu, budete venku, můžete také chtít, aby zvážila nabízí celou řadu čerstvých ovocných pokrmů. Od hvězdy a pruhy ovocný salát k vlasteneckým ovocné koláče, tam jsou tuny způsoby, jak se můžete dostat kreativní s červené, bílé a modré potravin! A nezapomeňte dezert. Tyto pruhované Jello dezerty jsou perfektní potěšení pro všechny plavce.

Nápoje
Je důležité, aby nápoje pro své hosty, protože oslavujeme ven, aby jim hydratované. I když budete chtít dopřát v některých alkoholických nápojích, připomínají své hosty k pití i něco dalšího. Pro děti, kreativní! Proč ne vyzkoušet tento chutný červené, bílé a modré nápoj, aby se strany jen o málo více slavnostní.

S těmito tipy, budete házet nejvíce vlastenecké Pool Party na bloku! Celkově lze říci, doufáme, že můžete vychutnat svůj Den nezávislosti stranu, ale ujistěte se, že zůstat v bezpečí!

Příspěvek byl publikován v rubrice Bazény se štítky a jeho autorem je admin. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.