Vylepšete okolí bazénu, víme jak na to

outdoor

Zlepšit vzhled a funkčnost vaší zahradě a zvýšit životní prostor s skříně, prosklené prosluněné, altán, nebo domek u bazénu.

Backyard struktury-jako je zastřešení, sunrooms, altány a bazén domů přidat funkce a styl vašem dvoře a vám umožní získat více využívat z vašeho majetku. Ať už byste chtěli vychutnat si bazén celoročně, otevřít svůj domov sálavých venku, nebo přidejte víceúčelový prostor pro venkovní / bazénu zábavné, může tyto struktury uspokojení svých potřeb. Zjistěte, které dvorek přidání nejlépe vyhovuje vašim přáním a rozpočtu.

Rozšířit Swim Sezóna

DEKONTA – international environmental services, research and technologies supplier. Tailor-made environmental solutions.

Stálá zastřešení bazénu vám umožní vychutnat si bazénu každém ročním období, bez ohledu na prognózy. Tyto struktury mohou být postaven jako volně stojící jednotku nebo připojené do svého domova v přístavku na design, který používá jednu stěnu vašeho domu jako čtvrtý stěně skříně.

Trvalé Zastřešení bazénů jsou obvykle konstruovány z kaleného hliníkovou konstrukcí a hardware z nerezové oceli. Střecha a stěny jsou vyrobeny ze skla, nebo které přenášejí světlo polykarbonátu, který poskytuje pokojový izolaci, ochranu proti UV záření a udržuje teplotu vody v bazénu. Ve slunných dnech, můžete vytvořit pocit plavání venku otevřením střešních panelů nechat na slunci a čerstvém vzduchu. V sezónních klimatických podmínkách, naleziště ropy nebo plynu ohřívač vzduchu lze instalovat udržovat komfortní teplotu uvnitř skříně, když se počasí dostane chladný.

Zastřešení Bazén prodlouží nejen vaše plavání sezónu, ale také zvýšit svůj životní prostor, využitím oblasti během nepříjemných povětrnostních podmínek. Už nikdy nebudete muset přeplánovat párty u bazénu nebo se zabývají domě plném promoklých hostů opět v důsledku neočekávané dešti! Většina prefabrikované modely obsahují dostatek prostoru pro nábytek, plantážníci, nebo i výkon zařízení. Vlastní-postavený skříně nabízejí ještě větší univerzálnost. Dřevo, cihla, kámen a jiné materiály mohou být začleněny do vlastních návrhů, aby odpovídaly architektonický styl vašeho domova nebo vaší osobní chuti. Mohou vybaveny katedrálu nebo kupolovitých střechy, zakázkové výlisky a motorizované otevírání systémy.

Trvalé Zastřešení bazénů se pohybují od 22 $ za čtvereční stopu pro sběrné modelů na 60 $ za čtvereční stopu pro zakázkových designů.

Užijte si venku po celý rok

Sunroom přináší přirozené světlo a čerstvý vzduch do vašeho domova, což vám umožní vychutnat krásu venku bez hrozby déšť, vítr, nebo hmyzu ničí zážitek. Sunrooms jsou typicky konstruovány z nízkými nároky na údržbu hliník, dřevo, nebo vinyl rámování a polykarbonátu nebo tvrzeného skla. Většina z nich má dvojité-rýžovalo okna pro izolaci a série posuvnými skleněnými dveřmi s obrazovkami, aby v místnosti v pohodě v horkém letním dni.

Sunroom může být postaven jako doplněk domácnosti nebo vytvořena jako součást stávající místnosti, jako je kuchyně, rodinný pokoj, či domácí kanceláře. Chcete-li si zimní zahrady celoročně, můžete rozšířit vzduchovody vytápění a chlazení systému vašeho domova, ale ujistěte se, že si cenovou nabídku ve fázi plánování, jak to bude zařazovat do svého rozpočtu. Další možností je instalace topení baseboard a okenní klimatizaci vytápění a chlazení místnosti samostatně. Vzhledem k tomu, sunrooms používat sluneční světlo jako primární zdroj tepla, bude stát méně vytápět tuto místnost, než kdybyste postavil tradiční sčítání.

S řadou možností designu, včetně přímé, zakřivené, katedrála, a zimní zahrada styly, sunroom může být velkou rozšíření pro každé domácnosti. Rozšířená obývací prostor lze využít pro zábavu, cvičení, relaxaci, nebo dokonce namáčení v horké vaně.

Prefabrikované sunrooms začne kolem $ 10.000 pro malé (8-by-10-noha), modelů a sahají od $ 35.000 – 70.000 $ na větší modely s vlastní designovými prvky. 200 metrů čtverečních na zakázku postavený zimní zahrady v průměru kolem $ 75.000.

Vytvořit u bazénu, obytná plocha

Bazén domy, známé také jako Cabanas, poskytují pohodlné místo k odpočinku a zábavě hostů. Vytvořen jako volně stojící jednotku v blízkosti bazénu, dům bazén mohou být vyrobeny z různých materiálů, i když to je typicky sestaven z dřeva. To má povětrnostním vlivům a bouře-Proof okna a mohou se pochlubit velké množství designových prvků, včetně světlíky, okenice, ozdobným pásem, převis na verandě a francouzské dveře.

Bazén domů může sloužit mnoha účelům. Malé struktury mohou fungovat jako kůlny a mohou být použity k ukládání bazén hračky, vybavení pro údržbu a starožitný nábytek. Větší jednotky mohou sloužit jako užitečný místo pro plavce, jak změnit, relaxovat a vychutnat občerstvení. Komplikovanější modely mohou obsahovat celou řadu vybavení, jako je koupelna, kuchyň, ložnici a, takže se můžete pobavit rodinu a přátele, aniž by museli ustoupit do hlavní budovy.

Před zahájením výstavby, budete muset zkontrolovat místní stavební předpisy určit požadavky na instalaci. Je také důležité podívat se na širokou škálu bazénových dům / Cabana návrhů najít styl, který vyhovuje vašim potřebám, a doplní váš domov. Dobrým zdrojem je kniha Coventry Bazén a zahradní domek plány, které obsahuje kolekci 63 různých modelů domek u bazénu toulat se ve stylu, velikosti a ceny. Mít dobrou představu o rozmanitých možností, návrhů, které jsou k dispozici vám pomohou pracovat efektivněji se svým stavitelem nebo architekt.

Montované domy bazén typicky v rozmezí od $ 3,000 $ 20,000 nebo více, v závislosti na velikosti. Vlastní bazén domy, které představují další místnosti, podlahovou plochu, nebo elektronika může stát kdekoli od $ 50.000 $ 100,000. Luxusní stylu bazén domy, které mohou být stejně velké jako 1000 čtverečních stop a zahrnují špičkových materiálů, může stát stovky tisíc dolarů. Kromě toho bude potřeba pro profesionální instalaci elektrického vedení a vodoinstalace přidat se k ceně. Obecně platí, že malý domek u bazénu, který nevyžaduje žádnou kabeláž nebo instalatérské práce trvat jen pár dní stavět, zatímco více sofistikované modely může trvat i několik měsíců.

Příspěvek byl publikován v rubrice Bazény se štítky a jeho autorem je admin. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.