Zazimujte bazén během odpoledne

16579997

Níže jsou zobecněné instrukce o tom, jak správně zavření In-pozemní bazén. Vezměte prosím na vědomí, že všechny bazény jsou poněkud odlišné a váš bazén může potřebovat zvláštní péči, které zde nejsou uvedené. Máte-li jakékoli pochybnosti o tom, jak správně zavírat váš konkrétní pool obrátit na místního bazénu profesionální.

Je to, že čas roku znovu – počasí je stále příliš v pohodě vychutnat bazénu. Je čas zazimovat. Dokonce i když jste vlastníkem štěstí, bazén, který žije v teplejším klimatu, stále máte několik kroků, aby zazimovat vašeho bazénu. Na severovýchodě a středozápadě existuje značný počet kroků, které následují, zatímco v Kalifornii a dalších warm-počasí prostředí, zazimování převážně skládá z zkrácení doby filtrace od 12 do šesti hodin. Nicméně, bez ohledu na to, kde žijete, pokud zazimování není provedeno správně, může to vést k nákladným problémům, jako je rozbité bazénové technologie.

Profesionální bazén společnosti účtovat v průměru 200-400 dolarů dolarů na zazimovat, ale oni také poskytují klid v duši celou zimu. Pool servisní společnosti zajistit jejich zimu práci, a oni priority zákazníků, kteří dostanou zimu služby, takže pokud tam jsou nějaké problémy na jaře, budete první na jejich plánu, když dělají servisních zásahů.

Pokud plánujete na řešení zimu sám, je velmi důležité, aby čas, aby bylo zajištěno, že se provádí správně. Například, když voda zmrzne, že rozšíří na devět procent svého objemu, takže voda uvízl uvnitř čerpadla u bazénu mohla zamrznout, expandovat, a zlomíte čerpadlo. Poškození takového může stát nahoru $ 400. Navíc, další společný problém vyplývající z nesprávného zimu je zadní záhlaví topení. To proto, že zachytí vodu a je nejdále od zdroje tepla. Nová hlavička stojí téměř stejnou částku, kterou stráví na profesionální zimu, takže je důležité, aby buď najmout profesionální, nebo pečlivě dodržujte níže uvedenými radami.

Kroky k uzavření bazénu v severovýchodní a Midwest oblastí:

1) Blow čáry – používejte vzduchový zásobník a vytlačit všechnu vodu z řádky.

2) Zapojte čáry – Použití různých velikostí konektory v závislosti na velikosti potrubí, aby voda nemohla dostat zpět do Po vyfukování linie vody, těsnění potrubí s příslušným formátem svíčky, aby se zabránilo vniknutí vody do..

3) Přidat chemikálie – Důležitým krokem, který by neměl být přehlížen, je přidat zimu chemické látky při prvním náznaku zimu. Poté, pravidelně přidávat další zimu chemikálie (ne chlóru specifické) přes zimu. Je nepravděpodobné, že pro růst řas v zimě, nicméně, tyto chemikálie pomoci zpomalit proces na jaře, kdy se voda ohřívá zpět nahoru.

4) Zakryjte bazén – Mesh zahrnuje nebrání vody (déšť / sníh), dostat se do bazénu, ale dělají se zabránilo nečistoty dostat se do Pevné kryty vyžadují čerpadlo na horní části krytu k čerpání vody z krytu..

V regionech, kde dochází k pravidelné zmrazení, jako je severní Texas, Gruzie a severní Kalifornii, je třeba podniknout kroky k zazimovat, iv případě, že bazén není zcela zavřený. Hlavním problémem v těchto oblastech je to, že voda mohla zmrznout v potrubí, pokud čerpadlo neběží. Ochrana proti zamrznutí je funkce, která zapíná čerpadlo, kdy teploty vzduchu dostat se blízko bodu mrazu, obvykle aktivuje při kolem 38 stupňů Celsia teploty vzduchu. Zvláštnost zde: všechny regulátory Zodiac a Jandy® mají ochranu proti zamrznutí vestavěné. Pokud nemáte ovládání s ochranou zmrazení, je důležité sledovat zprávy o počasí a zapnout čerpadlo při mrazu jsou na spadnutí.

Speciální tipy:

1) Nezapomeňte na zimu chemikálií! To je častý omyl, protože řasy je nepravděpodobné, že růst v zimě, ale vy se chránit sebe na jaře, kdy se řasy růst rychle.

2) Nechte vzduch běh přes váš ohřívač, a není vhodné jej balit. V chladnějších oblastech, pokrývat horní části ohřívače s překližky, nikoli s plastovou fólií nebo jakéhokoli plastového materiálu. Udržujte strany ohřívače vystaveni, tak vlhkost nedostane pasti uvnitř které mohou způsobit korozi topných komponent.

3) Nepoužívejte nemrznoucí v bazénu.

4) Obecně platí, že není nutné snížit hladinu vody v bazénu. U bazénů s kachlovými lince, je lepší nechat hladiny vody na dlaždice linku, kde je lépe se čistí.

5) Jakmile se teplota začne ohřívat, provést chemickou zkoušku. Přidejte jarní chemikálie k zajištění vody bude jasnější, když otevření bazénu úplně. Nečekejte, až jste připraveni otevřít bazén pro kontrolu chemických úrovně.

6) V případě, že nemáte ochranu proti zamrznutí, v oblastech, kde je bazén ponechány otevřené, sledovat počasí a zapněte čerpadlo v případě, že se blíží mrazu.

Je důležité správně zazimovat. Vezmeme-čas, aby se ujistil, že se provádí přímo můžete ušetřit peníze a frustrace. Nemluvě o dopadu na drahocenný čas musíte užívat vašeho bazénu. Takže, pokud nemáte čas nebo know-how to udělat sám, zavolejte profesionální a mít to udělal za vás.

Příspěvek byl publikován v rubrice Bazény se štítky a jeho autorem je admin. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.