Jak moc ušetřím, když vyměním čerpadlo?

24242402

Dnes, tam jsou technologicky pokročilé možnosti, které umožňují vašeho bazénu používat mnohem méně energie a ušetřit peníze, počínaje nejprve tím, že vymění si své staré single-rychlostní čerpadlo s novým vysoce účinným proměnnou rychlostí čerpadlem.

Pokud nechcete vědět, jaký druh čerpadla vašeho bazénu je vybaven, je tu dobrá šance, že je to jediná otáček čerpadla. Tento druh čerpadla se pohybuje vody přes váš systém při konstantní a stabilní rychlostí.

Regulované čerpadla, jak již název napovídá, umožňuje uživateli nastavit rychlost, při které je pohybuje vodu, tak, že energie není zbytečná během částí cyklu čerpadla, které nevyžadují moc průtok.

Například, je zapotřebí více energie pro pohyb vody v systému v průběhu čištění, než v průběhu ohřevu a zjednodušeném oběhu.

Jeden rychlost čerpadla jednoduše zvýšení otáček motoru, tlačí vodu a pálení energii ve stejném poměru v průběhu všech těchto úkolů.

S proměnnými otáčkami čerpadla, ale může zpomalit jeho rychlost spotřeby energie při vytápění nebo cirkulující fáze cyklu u bazénu. Celkově tato čerpadla běžet až osm různých rychlostí, upravit jeho spotřebu energie k potřebám bazénu na různých místech v cyklu.

Tato úprava přispívá, přinejmenším. Jak velký je rozdíl? Regulované čerpadla je známo, snížit spotřebu energie až o 90%. To je 90% méně pevném-vydělané peníze jsou zbytečně nasáván zastaralého systému, který může být spuštěn vašeho bazénu teď.

Co je háček? Samozřejmě, s proměnnými otáčkami čerpadla stojí více dopředu. Ale jak ve většině aspektů života, dostanete, co si zaplatí.

Úspory energie, které přicházejí s proměnnými otáčkami čerpadla bude víc než aby se rozdíl v ceně, stejně jako snížení nákladů na údržbu, protože čerpadlem, které není neustále běží na horní rychlosti zkušeností mnohem méně opotřebení. Ve skutečnosti můžete vidět návratnost investic za méně než 1-2 roky při upgradu z jednorychlostní čerpadlo s proměnnou rychlostí čerpadlem.

Na vrcholu toho všeho, v závislosti na místě, vládami a místními nástroje často nabízejí slevy pro instalaci čerpadel s proměnnými otáčkami, stejně jako to dělají pro další zlepšení energeticky úsporných domů.

Nejen to, ale s proměnlivou rychlostí čerpadla opravdu fungují výrazně lépe.

Cleaner, budou jasnější voda výsledkem použití proměnnou rychlostí čerpadla, protože voda je důkladněji filtruje při zatlačení přes filtrační systém pomaleji, což umožňuje filtr po více času, aby se odstranily nečistoty.

Jednorychlostní čerpadla, na druhou stranu, spěch vody přes filtr při nejvyšší rychlosti, přinášet to zpět do bazénu pouze o něco čistší, než když to šlo do.

Proměnnými otáčkami čerpadla mohou být také běžet mnohem déle, a to i po dobu 24 hodin denně, a ještě ušetřit tisíce nákladů na energii. Oni také spustit mnohem tišeji, což umožňuje pro noční použití, aniž by příliš mnoho hluku.

Regulované čerpadla nejsou hudbou budoucnosti.