Několik výhod solárních ohřívačů

16579707

Život na Středozápadě, plavání sezona vypadá, že jet na blesku. Jsme spěchat, aby se naše bazény otevřel, jakmile se počasí začne měnit, ale pak jsme zpátky do jejich zavření během několika málo měsíců. Pro ty, kteří chtějí zůstat ve vodě, jen o málo delší, solární ohřívač plavecký bazén by mohl být ideální volbou pro vás. Bohužel se zdá, že řada mýtů ohledně solární bazén produktů. Pod tým v LinerWorld vyvinul seznam společných solární ohřívač bazén mýtů ve snaze odhalit a zajistit skutečné a upřímné odpovědi pro zákazníky, kteří uvažují o efektivní vytápění alternativu pro své bazénu.

Odhalovat solární ohřívač bazén Mýty

„Solární bazénové ohřívače jsou příliš drahé“
Přestože počáteční náklady na solární ohřev bazénu, může být o něco vyšší než srovnatelný elektrickým nebo plynovým ohřevem, obvykle trvá mnohem déle, a nemají žádné dodatečné provozní náklady. Solární ohřívač může být velmi efektivní z hlediska nákladů v dlouhodobém horizontu, pokud jste ochotni investovat do počátečním nákladům.

„Solární ohřev bazénu panely opravdu není tak prospěšné“
Ohřívač Solární bazén, který je řádně dimenzována pro vaše jedinečné specifikace bazén může výrazně zvýšit teplotu vaší vody bez dalších nákladů, jako stoupající plyn nebo elektřinu. To se může hodit, zvláště během prvních jarních měsících, kdy, bez topení výrobku, pravděpodobně budete muset počkat několik týdnů skočit do bazénu.
„Nechci, aby můj účet za elektřinu vyletět“
Místo toho, aby jednání s elektřinou, solární ohřívače použít existující filtrační čerpadlo na cirkulaci vody, přidávat žádnou další požadované elektřinu. To je něco jiného, ​​než když jste byli koupit elektrický ohřívač bazén, který by výrazně zvýší své měsíční účet za elektřinu.

„Solární bazénové ohřívače trvat příliš mnoho času k zahřátí bazén“
Přestože solární ohřívače zajistit postupný nárůst teploty, který obvykle trvá několik dní, bude váš bazén bude teplejší, než kdyby nebyla zahřátá. Navíc, nemusíte se starat o zapnutí solární ohřev bazénu, díky své přírodní využití slunce; jiné druhy topných těles jako jsou elektrické tepelných čerpadel a plynových topidel může požadovat, plánování dopředu, aby ohřát vašeho bazénu.