Ten nejlepší kryt na váš bazén

palmy

Kryt Bazén je zásadní nákup, který může pomoci udržet vašeho bazénu čisté, teplé a bezpečné, stejně jako ušetřit peníze. Existuje mnoho různých typů zastřešení na výběr a každý z nich je navržen tak, aby sloužil k jiným účelům. Zvažte vaše potřeby s cílem vybrat tu nejlepší volbu pro váš bazén.

Chcete-li … Chcete-li zachovat listí a větvičky z bazénu
Pak koupit … čistý kryt listu bazén

Listové sítě, ideální pro bazény obklopené stromy, jsou lehké bazén kryty vyrobené z jemně tkané polyethylenu. Použitý samostatně nebo umístěn nad solárním nebo vinyl / zima krytu, listové sítě chytit listy, větve, a jiných zbytků před tím, než vstoupí do bazénu, nebo se hromadí v horní části krytu. To usnadňuje odstraňování chaotický listů a pomáhá prodloužit životnost solárního nebo vinylové krytí bazénu tím, že brání ostré větvičky a tlející listí ze způsobení škody.

Listové sítě se dodávají v různých tvarů a velikostí pro oba nadzemních a Podlahová bazény a stojí $ 50 – $ 300 mm.

Chcete-li … Teplovodní a nižší provozní náklady
Pak koupit … Kryt solární bazén

Pro majitele bazénů, kteří hledají způsob, jak ušetřit na jejich účty za energii, kryt solární bazén (také volal sluneční deka) je dobrá volba. Tento typ zastřešení podobá velký arch bublinkové fólie a plave na horní části vody, aby se teplo, vodu a chemikálie v unikání. Kromě toho, průsvitné vzduchové bubliny absorbovat sluneční teplo a přenášet je do vody v bazénu. Kryt Solární bazénu může zvýšit teplotu vody v bazénu, stejně jako 10 stupňů, což může odstranit potřebu, a nákladově-spustit topení.

Solární bazénové kryty jsou k dispozici pro nadzemní a Podlahová bazény a jsou skvělé pro každodenní použití během sezony (mohou snadno pohybovat a vypnutí v sekundách); nicméně, nejsou určeny pro zimní ochrany, bezpečnosti, nebo držení nečistot z vody. V závislosti na typu a velikosti vašeho bazénu, může solární deka stát $ 25 – $ 300 pro nadzemní bazény a $ 40 – $ 500 EUR na Podlahová bazény.

V případě, že myšlenka na odstranění a nahrazení solární bazén pokrýt pokaždé, když použijete bazén zní únavné, existuje alternativa. Jímce, obaly, vyrobené ze směsi isopropylalkoholu a patentované látky, plavou na horní části povrchu vody a vytvořit tenkou neviditelnou bariéru, že pasti teplo a zabraňuje odpařování. Kapalina Chemická je biologicky odbouratelný, bezpečný plavat, a dokonce funguje i při plavci jsou v bazénu.

Kapalné kryty stojí kolem $ 200 za pár galonů a mnozí přicházejí s automatickým injektorem, které neustále přidává správné množství tekutého krytu bazénu (zpravidla 4 uncí za 1.500 čtverečních stop bazén povrchu denně). I když nejsou tak účinné jako tradiční solární kryty, jímce kryje zabírají méně místa a vyžadují méně manuální práci.

Chcete-li … pohodlnou obsluhu a / nebo celoroční použití
Pak koupit … bazén kryt trať stylu

Vyrobeno z vyztuženého vinylu, cover skladby ve stylu je připojena k navijáku systému umístěného na jednom konci bazénu a skluzavkami otevřenou a zavřenou na kolejích nainstalovaných na okolní palubou nebo pod zvládání. Traťové systémy mohou být manuální, poloautomatické nebo automatické v provozu a proto jsou ceny.

Manuální kryty trať bazén se zastavil u bazénu lanem postroj připojené k rukojeti a pak zatáhne pomocí ruční kliky. Oni typicky stojí $ 200 – $ 2,5 tisíc v závislosti na velikosti bazénu. Poloautomatická track bazénů použít motor poháněný naviják systém vrátit a rozviňte kryt, ale vyžadují, aby uživatelé k vedení kryt na a mimo bazénu. Tyto kryty začínají na $ 3,000. Automatické Systém zakrytí bazénu se skládá z trvale namontované motoricky a válci, systém, který pokrývá a odkrývá bazénu při stisknutí tlačítka nebo otočení klíče (a za pouhých 30 sekund). Oni jsou nejdražší varianta, stojí $ 7 tisíce – $ 15,000, ale nabízejí největší pohodlí.

Pohodlí pokrývají skladby ve stylu bazénu usnadňuje pokrytí vašeho bazénu na denní bázi, a když se nepoužívá, takže můžete držet vašeho bazénu v čistotě, stejně jako snížení odpařování a tepelné ztráty. Všechny systémy mohou být instalovány na Podlahová bazény, a to buď v průběhu stavby bazénu nebo na existující fond; pouze ruční naviják systémy jsou k dispozici pro nadzemní bazény s palubách.

Chcete-li … Snížená údržbu a / nebo mimo sezónu ochrany
Pak koupit … kryt tie-down bazén

Bazén Kryt tie-dolů, nebo manuální kryt, pomáhá udržovat v čistotě bazén vytvořením napjaté bariéru kolem bazénu. Vyrobeno z masivního vinylu nebo síťoviny, kryt se natáhne přes bazénu a vázána na paluby-nasedl kotev přes pružinami a nastavitelnými popruhy. Tato aplikace se snižuje odpařování vody a udržuje nečistoty a usazeniny ze vstupu do bazénu, aby bazén čištění snadnější a méně časté úkol.

Standardní tie-down bazénů často fungují jako zimní bazénů. Běžně se používají pro zimní zavírání, protože mohou být docela těžké a obtížné nainstalovat. (Obyčejně vyžadují nejméně dva lidé mají být nastaveny v místě, které trvá 20 až 30 minut.) Nové lehké modely, jsou však více praktické pro každodenní použití během koupací sezónu.

Tie-down kryty přijít nadzemních a Podlahová verze a může být instalován na jakýkoliv typ paluby povrchu, za předpokladu, že je alespoň 2 stop obložení po obvodu bazénu. Mohou být také na zakázku navržen tak, aby přes kroky, zvýšené lázní a vodní prvky. V závislosti na velikosti bazénu a materiály, může krycí tie-dolů bazén stojí $ 50 – 500 $ na nadzemní verze a $ 500 – $ 1500 za inground modely.

Chcete-li … další úroveň ochrany pro vaše děti a / nebo domácích zvířat
Pak koupit … pokrývají bezpečnostní bazén

Bezpečnostní bazénové kryty jsou navrženy tak, aby splňovaly Americké společnosti pro testování a materiály (ASTM) výkonnostní standardy Mezinárodní F1346-91, které vyžadují, aby výrobce testovaný výrobek prokázat, že kryt může obsahovat alespoň 485 liber v jakémkoliv průměru 3-noha, nemá žádné mezery dostatečně velké, aby dítě proklouznout, a poskytuje adekvátní odvod dešťové vody na povrchu krytu, aby se zabránilo utonutí.

Většina tie-dolů a automatické trati stylu kryty splňují toto kritérium, ale vždy ověřte u výrobce, aby se ujistil, že se kvalifikuje jako krytí bezpečnostní bazénu. Tie-dolů bezpečnostní kryty jsou připevněny k pevné mosazné spojovací prostředky, které jsou zakotveny v okolí bazénu paluby. Mohou být instalovány v nadzemních a Podlahová bazény, které mají dostatečnou palubky kolem bazénu řádně upevněte kryt. Automatické kryty bezpečnost bazénu lze nainstalovat pouze na Podlahová bazény.

Bezpečnost bazén kryty jsou k dispozici v závitem nylonového materiálu mesh nebo pevného vinylu. Mesh bazénů úlovku nečistoty a umožní dešťovou vodu a sníh odtékat do bazénu. Pevné kryty vinylové vyžadují kryt čerpadla na zabránit hromadění vody, ačkoli někteří přicházejí s oky překrytí vytéci povrchové vody.

Cena krytu bezpečnostního fondu se pohybuje od $ 800 do $ 4000 v verze tie-dolů a $ 3000 na $ 8,000 pro automatické modely. Tyto kryty lze využívat celoročně a jsou vhodné pro rodiny s malými dětmi nebo domácími mazlíčky, ve spojení s dalšími vrstvami ochrany.