Co je potřeba vědět o testovacích proužcích?

24242619Voda v bazénech musí být pravidelně testovány, aby se ujistil, chemické úrovně jsou ve správných oblastech a chemie vody je vyrovnaný. Mnoho majitelů bazén používat chemii vody testovací proužky, které dávají více četby pro chlóru, pH a úrovně alkalinity. Pochopení těchto vodních chemie testování proužky umožní majitelům koupaliště je používat správně, aby se vaše bazén a plavce v bezpečí. Zde jsou některé obecné tipy mít na paměti při nákupu těchto testovací proužky. Vestavěné skříně praha jsou vám v blízkosti.
Stejně jako jídlo, mohou tyto testovací proužky vyprší. Při nákupu je, ujistěte se, že „prodat prostřednictvím“ data je v dobrém dosahu pro vás je používat.

Bohužel, při použití v různých prostředích, tyto proužky mohou číst jinak, nebo nesprávně. To může dokonce znamenat prostředí, prošel se dostat do vašeho obchodu. Pokud byly zmrazeny soupravy, zkušební proces může být změněna. To platí také pro testování proužky, které byly odeslány prostřednictvím horkém nebo vlhkém podnebí. Takže někteří odborníci doporučují, aby testovací proužky se nechat vyšetřit sami. To může být provedeno tím, jejich testování se známou úrovní chloru, pH nebo alkality. To umožní uživateli pásů, aby zjistili, zda jsou přesné či mírně mimo. Pokud jste jako vlastník bazénu si uvědomit, že testovací proužky jsou dává vám úplně jiný čtení a jsou ze stejné sady, pak byste měli mít, že kit testovány.

Je také důležité mít dobrou skladovací místo pro Tyto testovací jednotky. Za prvé, ujistěte se, že pásy jsou v jejich správné trubky, utěsněné, aby se ujistil, že nemají dostat kontaminován. Pokud jsou sedí venku na slunci celý den, můžete očekávat, že některé nesprávné údaje. Tyto testovací proužky by měly být uchovávány v místnosti, která není větší než 85 stupňů Celsia, a ne méně než 36 stupňů. Všichni ve všech, aby tyto zkušební metody bezpečné a oni budou dělat svou práci správně, jinak budete muset vyzkoušet je příliš

Příspěvek byl publikován v rubrice Údržba bazénu se štítky , a jeho autorem je admin. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.