Snižte obsah chlóru díky minerálům

24242351

Řezání zpět na množství chloru použitého v bazénech každý rok je skvělá věc pro majitele bazénů, jejich rodiny a pro životní prostředí. To je přesně to, co dělá voda dezinfekci systémy na bázi minerálních, jako nature, vzrušující vývoj v bazénu péči.

Minerální bázi sanitizers, stejně jako Nature2, čisté vodě bazénu se tím, že přidá minerály, jako je například stříbra a mědi, a zároveň ke snížení úrovně chlóru potřebného v bazénu. Tyto systémy používají minerální kazetu pro zničení bakterií, řas a dalších kontaminujících látek, v podstatě ke snížení úrovně chloru člověk potřebuje k udržení zdravého skupinu vody přibližně o 50%. Kazeta je snadno vyměnitelné a probíhá po dobu 6 měsíců, i po celé délce typického koupací sezónu. Kombinace obou stříbra a mědi je klíčem v minerálním dezinfekci. Tyto kombinované prvky poskytují veškeré bakterie a řasy bojovat pohánět potřeb bazén. Některé minerální sanitizers mít pouze jeden minerální nebo jiný, což znamená, že nemají jak zabít bakterie a řídit řas. Dávejte pozor, aby pouze výrobky, které obsahují obě použití přísady.

Dezinfekci systémy Minerální může být nainstalován během výstavby bazénu, nebo po bazénu je postaven. Mnoho tvůrci nabízejí dávkovací systém, do-it-yourself, které lze snadno instalovat na stávající filtrační systém bazén pro minimální náklady a minimálním úsilím.

Odměna? S minimální počáteční investice, mohou majitelé bazén udržet hladinu chlóru v bazénu mnohem nižší, a to až o 0,5 ppm (částic na milion). Bez minerálů, bazény mají obvykle hladiny chloru 1-3 ppm, což vede ve společných nepohodlí a znečištění životního prostředí vyplývající z těžké použití chloru. Plus, budou všechny bazén, který trpí řas těžit z minerálních sanitizers. A, měď v nerostných sanitizers, jako Nature2, je prokázáno, že ke kontrole růstu řas, které by jinak musely být ošetřeny chemickým šokem.

Jednoduše řečeno, neexistuje žádný dobrý důvod pro pokračující spoléhání na velké množství chlóru udržet bazén čistý. I když je chlor nezbytné pro zdravou bazénu, snížení hladiny chloru bude poskytovat mnoho výhod. Od snížení zápach, vybledlé barvy vlasů a další běžné vedlejší účinky, minimalizuje chlóru je dobré pro vás a vaši rodinu.

Nejen, že je minerální sanitaci průlom pro poskytnutí více příjemný zážitek plavání, je to také průlom v pohodlí. S čistým, low-chlorované vodě, je mnohem snazší udržet potřebnou chemickou rovnováhu, což má za následek méně času a peněz vynaložených chlorinating (méně chloru tablety, a obecně mnohem méně potíží), a více času stráveného odpočinku a kolem bazénu.

A zatímco předchozí metody minerální bázi sanitaci (zejména s použitím mědi) je známo, že s sebou nebezpečí barvení bazénu ploch a vložek, je systém Nature2 je zaručeno, že nikdy skvrna. S Nature2, váš bazén zůstane čistý, nedotčené, bezpečné a jasné, vše bez obvyklých nevýhod tradičních metod na bázi chloru.

Nejlepší ze všeho je, minerální dezinfekci je nákladově efektivní. Náklady na náhradní kazety, a to i v kombinaci s menší množství chloru stále nutné, je obecně srovnatelná s tradičními nákladů chloru. Za to i náklady na samotné jednotky, jeden by se těžko popřít hodnotu opouštět neustálý boj k udržení hladiny chloru, které jsou dostatečně vysoké, aby vodu čistou, ale dostatečně nízká, aby nevyhnutelné vedlejší účinky snesitelný.

Ve skutečnosti, udržení čistého a příjemný bazén nesmí přijít s vedlejšími účinky, a to zejména ty, které mohou komfort, životní prostředí, a dokonce i zdravotní dopady. Z tohoto důvodu, minerální sanitaci je tou pravou volbou pro všechny majitele bazénu.

Příspěvek byl publikován v rubrice Údržba bazénu se štítky , a jeho autorem je admin. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.